Squla – droga do sukcesu!

Na rynku istnieje wiele ciekawych rozwiązań na zwiększenie efektywności w uczeniu się. Jednak to platformy edukacyjne są tym, czego większość klientów poszukuje. Squla to jedna z najskuteczniejszych propozycji na rynku.

Ciekawostki i zabawa wiedzą są najłatwiejszymi sposobami na efektywne uczenie. Interaktywne gry, a także zajęcia pozwalają na szybsze i bardziej zrozumiałe prezentowanie wartościowych treści. Powszechnie uważa się, że najlepszym z takich rozwiązań, które łączą w sobie różne techniki są właśnie platformy edukacyjne.

Innowacyjne rozwiązania

Ich głównym zadaniem jest podniesienie skuteczności w nauczaniu i zwiększenie ilości przyswajanej wiedzy przez uczniów czy studentów, szczególnie w segmentach, które sprawiają im największe problemy. Interaktywność stała się prostą drogą do odniesienia sukcesu!

Jak osiągnąć sukces?

Platforma edukacyjna Squla to innowacyjny projekt przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczęszczających już do szkoły podstawowej w klasach 1-6. Jego głównym założeniem jest wykorzystanie zabawy do edukowania. Sprawia to, że uczestnicy kursu z większym zaangażowaniem i radością podchodzą do często dodatkowych lekcji. Jest to szybka droga do podniesienia efektywności w zdobywaniu wiedzy.

Program Squla zawiera ponad 40 000 zadań występujących w postaci quizów, gier czy misji. Dodatkowo mieszczą się one w zakresie matematyki, języka polskiego, języka angielskiego, przyrody, języka niemieckiego, historii i społeczeństwa, muzyki, plastyki, zajęć komputerowych oraz zajęć technicznych. Ten projekt ma szeroki wachlarz gier interaktywnych, filmów edukacyjnych oraz zabaw.

Każda ze stosowanych technik jest dostosowana do potrzeb oraz poziomu ucznia. To innowacyjne podejście sprawia, że dzieci z większym zaangażowaniem zabierają się do nauki. Uczestnicy kursu są w stanie osiągnąć znacznie lepsze efekty w edukacji niż przed udziałem w nim.

Założyciele platformy prezentują usługi na najwyższym poziomie. Przykładem jest tu nauka języka angielskiego, która odbywa się przy współpracy z Oxford University Press. Squla to bardzo dobry sposób na powtarzanie i utrwalanie treści, a nie tylko nabywanie nowej wiedzy. W kursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Dodatki

Oprócz szerokiego wachlarzu usług Squla zapewnia także stały dostęp do platformy dla rodziców. Konto rodzicielskie daje możliwość wprowadzania zmian na profilu dziecka i sprawdzanie bieżących postępów dziecka. Dostęp jest możliwy przez 24 godziny. Dodatkowo rodzice co tydzień otrzymują pełne raporty z tego, co sprawia ich maluchowi problemy, a z czego osiąga wysokie wyniki.

Platforma wykorzystuje amerykańskie podejście do edukacji. Widać to na poziomie specjalnie stworzonej aplikacji. Dla rodziców jest to sposób na motywowanie oraz chwalenie ich pociech. Dzięki temu ich pociechy są gotowe do podejmowania coraz to większych wyzwań, a także osiągania znacznie lepszych wyników w nauce.

Więcej na temat platformy edukacyjnej Squla można przeczytać na https://www.squla.pl/.