Dentysta przystępny dzieciom

boy-447704_640Poszukiwałam dobrego dentysty dziecięcego w Częstochowie dla mojego sześcioletniego dziecka. Widziałam, że właśnie zaczynają mu wypadać zęby mleczne. Obawiam się bardzo, ponieważ nie wszystkie mleczaki zdążyły już wypaść, a dwa nowe ząbki już zaczynały wyrastać.

Nie chciałabym, aby moja córka miała krzywe zęby. Koleżanka poleciła mi niedawno otworzoną przychodnię w centrum miasta, gdzie są specjaliści zajmujący się ząbkami najmłodszych ludzi. Na wizytę czekałyśmy niedługo, bo około tygodnia.

W przychodni bardzo miło nas powitano. Byłyśmy umówione na konkretną godzinę, poczekałyśmy jednak chwilę, gdyż wizyta pacjenta przed nami nieco się wydłużyła.

Sam gabinet okazał się bardzo przyjazny. Pan doktor mówił do mojego dziecka bardzo spokojnie, tłumaczył na czym wizyta ma polegać. Moja córka bardzo odważnie usiadła na fotelu. Lekarz dokładnie obejrzał każdy z zębów. Powiedział, że na chwilę obecną nie ma się czym martwić, bo mleczaki powinny wypaść lada dzień. Jeśli nadal byłby problem, wtedy kazał przyjść skontrolować i ewentualnie wtedy podjąć jakieś kroki w celu usunięcia.

Ja się uspokoiłam, a moje dzielne dziecko otrzymało plakietkę z napisem „Dzielny pacjent”. Po tygodniu ząbki faktycznie same wypadły. Oczywiście odwiedzamy pana doktora regularnie. Jeśli ktoś z moich znajomych będzie szukał dobrego dentysty dziecięcego w Częstochowie – chętnie polecę.