Bezpieczna i szybka opalenizna dziecka

aroni-738302_640Piękna opalenizna to marzenie każdej kobiety, a czasem wymóg narzucany przez konkretne wydarzenie. Niestety, podczas gdy niektóre osoby otrzymują efekt złocistej, brązowej skóry, inne narzekają na czerwony, nieatrakcyjny odcień. W miesiącach jesiennych i zimowych należy szukać innych rozwiązań niż opalanie metoda naturalną. Z resztą nawet w lato mnóstwo ludzi niechętnie przesiaduje godzinami w pełnym słońcu. Na szczęście rynek kosmetyczny wciąż się rozwija. Mamy do wyboru coraz więcej zabiegów upiększających, które są bezbolesne i zapewniają długotrwałe efekty. Solarium nie jest już jedynym sposobem uzyskania równomiernej opalenizny.

Opalenizna natryskowa

Ludzie bardzo często, świadomie narażają swoje ciało na długotrwały kontakt z promieniami UV. Powodują one przesuszenie i starzenie się skóry. Opalanie natryskowe jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem, który możemy wykonać w salonie kosmetycznym. Polega on na wytwarzaniu opalenizny za pomocą specjalnego urządzenia, które emituje mgiełkę. Jej skład chemiczny wchodzi w reakcję z aminokwasami zawartymi w naskórku. Dzięki temu, staje się on o kilka tonów ciemniejszy, a efekt utrzymuje się nawet przez kilka tygodni.

Rozwiązanie dla dzieci

Metoda jest przeznaczona również dla dzieci. Solarium mogłoby podrażnić młodą skórę, tak samo jak zbyt długie przybywanie na słońcu. Osoby, które nie mogą skorzystać z zabiegu to te cierpiące na alergie skórne, łuszczycę, wypryski, skaleczenia, trudno gojące się rany, nadmierną potliwość czy astmę. Jeśli nasze dziecko ma wkrótce wziąć udział w ważnej uroczystości, wystąpić na scenie lub z pewnych powodów nie może opalać się w sposób naturalny, opisywana metoda będzie idealnym rozwiązaniem. Jego największą zaletą jest natychmiastowo widoczny efekt. Co więcej, składniki zawarte w mgiełce opalającej, pozytywnie oddziałują na skórę. Sprawiają, że jest ona nawilżona, zregenerowana oraz odżywiona. Easy Waxing cechuje się doświadczonym i wykwalifikowanym personelem. Oprócz tego, używa tylko kosmetyków najwyższej jakości. Pamiętajmy, że nieodpowiednio dobrane preparaty mogą negatywnie wpłynąć na skórę i powodować podrażnienia lub infekcje.